AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosci&chs=350x350&chld=L|4

Wiadomo┼Ťci

24-06-2020Sprawozdanie

SPRAWOZDANIE Z  DZIA┼üALNO┼ÜCI

Gminnej Biblioteki Publicznej im. Jana Zycha w Korczynie

za 2019 rok

A. ORGANIZACJA BIBLIOTEKI

GBP w Korczynie jest samorz─ůdow─ů instytucj─ů  kultury.

Struktura jednostki:

- biblioteka gminna w Korczynie, w sk┼éad której wchodzi Oddzia┼é dla Doros┼éych, Oddzia┼é dla Dzieci, Czytelnia, po┼é─ůczona z Czytelni─ů Internetow─ů,  K─ůcik dla Dzieci oraz Sala Wystaw,

- filia biblioteczna w  Komborni, z wyodr─Öbnion─ů Wypo┼╝yczalni─ů dla doros┼éych i dzieci, Czytelni─ů z bezp┼éatnym dost─Öpem do Internetu oraz K─ůcikiem Malucha

10-06-2020Ogłoszenie

W dniu 12.06.2020 - pi─ůtek

biblioteka bedzie nieczynna

Przepraszamy

08-05-2020Informacja

Korzystaj─ůc z najnowszych  rekomendacji Biblioteki Narodowej, równocze┼Ťnie dbaj─ůc o bezpiecze┼ästwo czytelników,  skracamy okres kwarantanny dla ksi─ů┼╝ek i innych publikacji do 7 dni.

06-05-2020Informacja

Zach─Öcamy Czytelników do zdalnej  rezerwacji ksi─ů┼╝ek w bibliotece poprzez stron─Ö

szukamksi─ů┼╝ki.pl.

Poni┼╝ej filmik instruktarzowy pokazuj─ůcy jak korzysta─ç  z katalogu online szukamksi─ů┼╝ki.pl https://www.youtube.com/watch?v=ujB_vxmccCQ

30-04-2020Ogłoszenie

Zapraszamy od 4 maja do GBP w Korczynie oraz Filii w Komborni

Obowi─ůzuj─ůce zasady korzystania z biblioteki w trakcie epidemii

COVID-19 w Polsce

22-04-2020Ksi─ů┼╝ki cyfrowe

Obraz OpenIcons z Pixabay

W oczekiwaniu na ponowne otwarcie bibliotek dla czytelników zach─Öcamy wszystkich do korzystania z oferty ksi─ů┼╝ek cyfrowych.

27-03-2020Wystawa

Artur Michelis   Martyna Wac┼éawik

PODKARPACIE Z POLSK─ä W TLE

Podwójna wystawa fotografii

Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Zycha w Korczynie zaprasza na relacj─Ö fotograficzn─ů z wystawy.

23-03-2020Ogłoszenie

Ze wzgledu na rozporzadzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Zycha w Korczynie

POZOSTANIE NIECZYNNA DLA CZYTELNIKÓW

DO ODWO┼üANIA

Za utrudnienia przepraszamy

16-03-2020Ogłoszenie

Wszystkie wypo┼╝yczenia ksi─ů┼╝ek w GBP w Korczynie oraz w Filii w Komborni, których termin zwrotu up┼éywa w okresie zamkniecia placówek dla czytelników, bed─ů przed┼éu┼╝one do czasu ponownego otwarcia biblioteki.

Przesuni─Öty zostaje tak┼╝e termin odbioru ksi─ů┼╝ek z rezarwacji. Wypo┼╝yczenia ich b─Öd─ů realizowane zgodnie z wczesniejsz─ů  kolejno┼Ť─çi─ů.

16-03-2020Wystawa

Zaproszenie na wystaw─Ö fotografii

Artur Michelis Martyna Wacławik

"Podkarpacie z Polsk─ů w tle"

GBP w Korczynie informuje, ┼╝e wzgledu na sytuacj─Ö epidemiologiczn─ů przygotowana wystawa fotografii Artura Michelis i Martyny Wac┼éawik b─Ödzie dostepna dla odwiedzaj─ůcych po ponownym otwarciu placówki dla czytelników.

< 123456789 ... 26