AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Frozstrzygniecie-konkursu-7&chs=350x350&chld=L|4

23-03-2016Rozstrzygnięcie konkursu

„Symbole ÅšwiÄ…t Wielkanocnych”

Wielkanocne ozdoby już od dÅ‚uższego czasu wypeÅ‚niajÄ… sklepowe póÅ‚ki i wystawy. OtaczajÄ…ca nas komercja sprawia, że czÄ™sto rezygnujemy z samodzielnego przygotowywania Å›wiÄ…tecznych dekoracji. Na przekór trendom, nasza biblioteka przed każdymi Å›wiÄ™tami zachÄ™ca rodziców, aby ze swymi najmÅ‚odszymi pociechami przygotowali okolicznoÅ›ciowe dekoracje. W tym roku naszym konkursowiczom pozostawiliÅ›my caÅ‚kowitÄ… dowolność, co do techniki i rodzaju ozdoby. DziÄ™ki temu na naszej wielkanocnej wystawie znalazÅ‚y siÄ™ pisanki, kurki, zajÄ…czki oraz caÅ‚e wielobarwne kompozycje. Uczestnicy konkursu wykazali siÄ™ także dużą pomysÅ‚owoÅ›ciÄ… w doborze techniki. Komisja konkursowa spoÅ›ród zÅ‚ożonych okoÅ‚o pięćdziesiÄ™ciu prac wybraÅ‚a 28, którym przyznaÅ‚a 6 nagród i 22 wyróżnienia.

NAGRODY

I miejsce  Maciej Źrebiec (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie), Konrad Wajda (SP w WÄ™glówce)

II miejsce Daria Szurlej (SP w Komborni), Natalia Tizzano ( SP w WÄ™glówce)

III miejsce Szymon Prajsnar  (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie), Lena Inglot (SP w Komborni)

WYRÓÅ»NIENIA

BÅ‚ażej Surmacz, Wiktoria KochaÅ„ska (SP Kombornia), Hubert Majcher, Dawid Inglot, Emilia Kwolek (SP w Woli Komborskiej), Dudzik MikoÅ‚aj, Maksymilian PóÅ‚chÅ‚opek, Malwina Prajsnar, Wiktor WÄ™grzyn, Szymon Zajchowski, Filip Naczas, Julia KozioÅ‚, Kacper Guzek (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Milena Kuliga, Emilia Bar (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie), Zofia Rymarz, Wiktor DÅ‚ugosz, Lena DÅ‚ugosz (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Komborni),Maksymilian Kut, Maria Kucharska, Ola Kucharska, Liliana Kut (SP w Weglówce).

Laureaci zostali zaproszeni na uroczyste rozstrzygniecie konkursu, które odbyÅ‚o siÄ™ 18 marca w Czytelni GBP w Korczynie. Dzieci otrzymaÅ‚y pamiÄ…tkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniaÅ‚ych pomysÅ‚ów i zapraszamy do udziaÅ‚u w kolejnych konkursowych zmaganiach.