AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Frozstrzygniecie-konkursu-13&chs=350x350&chld=L|4

20-12-2017Rozstrzygnięcie konkursu

„Bożonarodzeniowy anioÅ‚ek”

W 2017 r., podobnie jak w latach poprzednich, do Gminnej Biblioteki Publicznej im. Jana Zycha w Korczynie, Å›wiÄ™ta zawitaÅ‚y nieco wczeÅ›niej, niż wskazywaÅ‚by na to kalendarz. StaÅ‚o siÄ™ to za przyczynÄ… bożonarodzeniowych anioÅ‚ków, które dzieci przyniosÅ‚y na konkurs organizowany przez naszÄ… placówkÄ™. Zainteresowanie konkursem przerosÅ‚o nasze najÅ›mielsze oczekiwania. DotarÅ‚y do nas anioÅ‚y niemal z wszystkich przedszkoli i zerówek z terenu gminy. W zwiÄ…zku z tym, że konkurs adresowany byÅ‚ do najmÅ‚odszych dzieci, wyjÄ…tkowo  w tworzeniu prac mogli pomagać rodzice czy też opiekunowie. Mamy nadziejÄ™, że wspólnie spÄ™dzony czas, przy plastycznej zabawie, byÅ‚ dla wszystkich miÅ‚ym i owocnym okresem przygotowania do Åšwiat Bożego Narodzenia. SpoÅ›ród przyniesionych prac komisja konkursowa wybraÅ‚a trzydzieÅ›ci trzy. Ich autorzy otrzymali nagrody oraz wyróżnienia. AnioÅ‚y zostaÅ‚y ocenione w dwóch kategoriach – praca pÅ‚aska oraz przestrzenna.

Praca płaska:

I miejsce – Mieszko Pelczar (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie)

Oliwier Pelczar (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie)

II miejsce – MikoÅ‚aj Sajdak (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie)

Jan Wojnar (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie)

III miejsce – Sandra Mularczyk (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie)

Jan Jarosz (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie)

Wyróżnienia: Wulw Mateusz (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Aleksandra Pelczar (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Jagoda Drozd (SP Krasna), Nadia Szczepek (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie)

Praca przestrzenna:

I miejsce – Wiktor WÄ™grzyn (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie)

Tymoteusz Lorenc (SP Iskrzynia)

II miejsce – Antoni Moskal ( SP Czarnorzeki)

Maciej Źrebiec (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie)

III miejsce – Szymon Kielar (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie)

Tymoteusz Krochmal (SP Krasna)

Wyróżnienia: Milena Prajsnar (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie), Patryk Kwolek (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Wiktoria Czapor (SP Kombornia), Jakub Kilar (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Izabela WÄ™grzyn (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), BartÅ‚omiej Winiarski (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Szymon Szaro (SP Krasna), Alicja Cynar (SP Krasna), Julita BudyÅ„ (SP Krasna), PaweÅ‚ Solecki (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Komborni), Zuzanna Moskal (SP Czarnorzeki), Emilia Bar (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Julia Å»ywiec (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Szymon Jajuga (SP WÄ™glówka), Anna Pietryk (SP WÄ™glówka), Maja Gorczyca (SP Krasna), Lilianna Kut (SP WÄ™glówka)

Wszyscy laureaci zostali zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród, które odbyÅ‚o siÄ™15 grudnia w czytelni GBP w Korczynie. Maluchy otrzymaÅ‚y książki oraz okolicznoÅ›ciowe dyplomy. Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w bibliotecznej Sali Wystaw. Uczestnikom dziÄ™kujemy za udziaÅ‚ w plastycznych zmaganiach i zapraszamy do odwiedzania biblioteki, nie tylko z okazji konkursów.