AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fkonkurs-plastyczny-11&chs=350x350&chld=L|4

01-01-1970Konkurs plastyczny

Świąteczne konkursy w GBP w Korczynie już na stałe wpisały się do kalendarza imprez kulturalnych organizowanych przez naszą placówkę. Tradycyjnie do wielkanocnej zabawy plastycznej zaprosiliśmy najmłodszych mieszkańców naszej gminy. W tym roku zaproponowaliśmy dzieciom wykonanie pisanki. Do biblioteki wpłynęły prace z wszystkich szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy. Wśród wielkanocnych jajek znalazły się pisanki płaskie wyklejane papierem, bibułą, plasteliną, materiałem, pisanki – witraże, ozdabiane różnymi materiałami jajka styropianowe, olbrzymie pisanki sznurkowe lub z masy papierowej, oraz całe wielkanocne kompozycje.

Komisja konkursowa oceniła prace w dwóch kategoriach :  dzieci młodsze – 3-4 latki i dzieci starsze 5-6 latki.

Dzieci młodsze:

NAGRODY:

I miejsce – Nikola Marczak (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie)

II miejsce – Michał Solecki,  Kamil Solecki ( Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni)

III miejsce – Patrycja Pyteraf (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Anna Surmacz ( Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni)

WYRÓŻNIENIA:

Zuzanna Mazur, Kamil Dziura, Aleksandra Świdrak, Klaudia Konop, Filip Jagieło, Emilia Szydło, Izabela Urbanek, Kinga Puz (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Jakub Hawrot, Emilia Pyteraf ( Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni)

Dzieci starsze

NAGRODY

I miejsce – Julia Krukierek (  SP Iskrzynia), Eliza Rzeszutek (Przedszkole Samorządowe w Korczynie)

II miejsce – Michał Półchłopek, Bartłomiej Lenko (Przedszkole Samorządowe w Korczynie)

III miejsce – Gabriela Kuliga (Przedszkole Samorządowe w Korczynie), Magdalena Folta( SP Iskrzynia)

WYRÓŻNIENIA:

Przemysław Krauz, Nikola Długosz (SP Wola Komborska); Dominika Starowiejska, Sebastian Pyteraf, Lena Moskal, Klaudai Sabat, Izabela Paradysz, Julia Zych, Olaf Moskal, Julia Żebracka Miłosz Paradysz (Przedszkole Samorządowe w Korczynie); Martyna Prajsnar,  Amelia Hunia ( SP Kombornia), Magdalena Pitera, Łucja Piwowar ( SP Krasna), Dawid Baran, Julia Baran ( SP Węglówka), Aleksandra Zych (SP Czarnorzeki), Patrycja Wnęk, Martyna Dudek (SP Iskrzynia)

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 28 marca w czytelni GBP w Korczynie. Najpierw spotkaliśmy się z maluchami a następnie z ich starszymi kolegami. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych plastycznych zmagań.