AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fkonkurs-68&chs=350x350&chld=L|4

20-12-2019Konkurs

„ÅšwiÄ…teczna ozdoba na choinkÄ™”

19 grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Zycha w Korczynie rozbÅ‚ysÅ‚a piÄ™kna choinka, udekorowana ozdobami wykonanymi przez przedszkolaków i uczniów klas „0” z terenu naszej gminy. NajmÅ‚odsi wraz z rodzicami lub wychowawcami przygotowali przepiÄ™kne, wyjÄ…tkowe i jedyne w swoim rodzaju choinkowe dekoracje. Na naszym Å›wiÄ…tecznym drzewku pojawiÅ‚y siÄ™ piÄ™kne bombki, gwiazdki, anioÅ‚ki, baÅ‚wanki, Å‚aÅ„cuchy    a także inne wspaniaÅ‚e ozdoby.
Komisja konkursowa wybraÅ‚a najpiÄ™kniejsze i najbardziej oryginalne. Ich autorzy otrzymali nagrody i  wyróżnienia.

Nagrody:

I miejsce: Natalia Źrebiec (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie), Martyna Szmyd, Lena Szmyd (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie)

II miejsce: Brunon  Prajsnar ( SP w Iskrzyni), Rita Prajsnar (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Komborni), Maja Szmyd (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie)

III miejsce: Szymon GÅ‚owacki (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Lena Paradysz (SP w WÄ™glówce), Aleksander Niemaszyk,  (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Komborni)

Wyróżnienia:

Aleksandra Lenko, Lena ZajÄ…c, Antonina Chrapek, Marcel Prajsnar, Milena Prajsnar (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie), Izabela WÄ™grzyn, Krzysztof Pelczar, Lena Habrat, Bartosz Dziaduch, Antonina Wojnar (Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Kacper Surmacz (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Komborni), Rozalia Moskal, Zuzanna Moskal, (SP Czarnorzeki), Igor Gefert, Wiktoria Liput, Amelia Pelczar (SP Iskrzynia), Wiktoria WnÄ™k, Zofia FrÄ…tczak (SP Krasna), MichaÅ‚ Borsuk, Szymon Jajuga (SP WÄ™glówka)

Wszyscy laureaci zostali zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród, które odbyÅ‚o siÄ™ w czytelni GBP w Korczynie.

Uczestnikom konkursu dziękujemy za wspaniałe ozdoby. Wszystkie świąteczne dekoracje można podziwiać na bibliotecznej choince. Będą ja zdobiły nie tylko w tym roku, ale także przez kolejne lata.