AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fkonkurs-59&chs=350x350&chld=L|4

18-04-2019Konkurs

„Wielkanocne rozmaitoÅ›ci”

Tradycyjnie w okresie przedÅ›wiÄ…tecznym Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Zycha w Korczynie zaprasza najmÅ‚odszych mieszkaÅ„ców naszej gminy wraz z rodzicami do udziaÅ‚u w konkursie wielkanocnym. W tym roku postanowiliÅ›my dać uczestnikom dość dużą dowolność, jedynym warunkiem byÅ‚o powiÄ…zanie tematyczne pracy ze ÅšwiÄ™tami Wielkanocnymi. NajmÅ‚odsi chÄ™tnie podjÄ™li plastyczne wyzwanie i wkrótce biblioteka wypeÅ‚niÅ‚a siÄ™ wspaniaÅ‚ymi pracami. Nie zabrakÅ‚o wÅ›ród nich piÄ™knych pisanek, baranków, zajÄ…czków, caÅ‚ych koszyczków oraz wielkanocnych dekoracji. Jak co roku uczestnicy wykazali siÄ™ dużym zaangażowaniem i kreatywnoÅ›ciÄ…. Na konkurs wpÅ‚ynęło prawie 60 prac, z czego 26 otrzymaÅ‚o nagrody i wyróżnienia.

NAGRODY:

I miejsce: MikoÅ‚aj Tylka (SP Iskrzynia), Zuzanna Pelczar (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie), Kacper Sroka (SP Kombornia)

II miejsce: Patryk Czapor (SP Kombornia), Szymon Jajuga (SP WÄ™glówka), Antoni Moskal (SP Czarnorzeki)

III miejsce: Zuzanna Moskal (SP Czarnorzeki), Aleksandra Kucharska (SP WÄ™glówka),Natalia Źrebiec Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie)

WYRÓÅ»NIENIA: Kamil Jórasz, Bartosz Dziaduch, Tomasz Wróbel, Martyna Szmyd, Szymon GÅ‚owacki, Emilia DÅ‚ugosz, Bartosz Åšnieżek, Maja GrzebieÅ„, Izabela WÄ™grzyn ( Przedszkole SamorzÄ…dowe w Korczynie), Konrad KÅ‚apkowski, Paula Hebda, Julita Pelczar (SP Iskrzynia), PaweÅ‚ Solecki (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Komborni), Antonina Chrapek, Nikola Zych (Przedszkole Sióstr SÅ‚użebniczek w Korczynie),Emilia Betlej (SP Czarnorzeki), MichaÅ‚ Cygan (SP Kombornia)

Laureaci zostali zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród, które odbyÅ‚o siÄ™ 12 kwietnia w Czytelni GBP w Korczynie. Dzieci otrzymaÅ‚y dyplomy oraz nagrody książkowe. Wszystkim uczestnikom dziÄ™kujemy gorÄ…co za udziaÅ‚ w konkursie, zapraszamy do kolejnych oraz do odwiedzania naszej biblioteki.

Wszystkie prace konkursowe w okresie od 10.04 do 12.05, można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w Sali Wystaw GBP w Korczynie.