AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fkonkurs-57&chs=350x350&chld=L|4

19-12-2018Konkurs

„Moja choinka” to tytuł tegorocznego konkursu plastycznego, który Gminna Biblioteka Publiczna w Korczynie  zorganizowała dla dzieci z klas 0 i przedszkolaków z terenu naszej gminy. Do zmagań konkursowych  przystąpiło około 90 uczestników. Dowolna technika pracy pozwoliła dzieciom i ich rodzicom zrealizować wiele ciekawych i oryginalnych pomysłów na pracę konkursową . Plastikowe widelce, kapsle, makarony, tektura, waciki kosmetyczne, gazety, czy ciasto piernikowe to tylko niektóre materiały, których użyto do wykonania świątecznych choinek. Komisja Konkursowa oceniła prace w dwóch kategoriach : praca przestrzenna i praca płaska. Przyznano 15 nagród i 21 wyróżnień.

Praca płaska:

I miejsce - Jan Bęben( Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Aleksander Niemaszyk (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni)

II miejsce – Nikola Ziobro (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Kacper Hadam ( SP Krasna)

III miejsce – Milena Pelczar - (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Piotr Pilecki ( SP Krasna)

Wyróżnienia

Barbara Boczar (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Antoni Łuksa, Zuzanna Menet (Przedszkole Samorządowe w Korczynie), Zofia Frątczak, Nina Siekierska, Zofia Pawlik (SP Krasna)

Praca przestrzenna

I miejsce – Aleksandra Kucharska (SP Węglówka), Marcelina Pyteraf (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni), Natalia Źrebiec (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie)

II miejsce – Kacper Sroka, Michał Cygan ( SP Kombornia), Tomasz Wróbel, (Przedszkole Samorządowe w Korczynie)

III miejsce – Zuzanna Pelczar, Antonina Chrapek (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Anna Pietrzkiewicz (Przedszkole Samorządowe w Korczynie)

Wyróżnienia

Franciszek Grochmal ( SP Czarnorzeki), Paweł Solecki (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni), Norbert Płaza, Mikołaj Sajdak, Maja Grzebień, Bartosz Dziaduch (Przedszkole Samorządowe w Korczynie), Alicja Cynar, Szymon Szaro (SP Krasna), Milena Prajsnar , Lena Jarosz, (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Milena Hunia, Małgorzata Mika, Patryk Czapor (SP Kombornia), Dawid Gajda (SP Węglówka), Mikołaj Tylka (SP Iskrzynia).

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 14.12.2018 w czytelni GBP w Korczynie. Laureatom rozdano dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim dzieciom gratulujemy pomysłów i zapraszamy do udziału    w następnych naszych konkursach. Prace można oglądać w Sali Wystaw GBP w Korczynie do 31.01.2019r.

Beata Wojewoda