AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fkonkurs-21&chs=350x350&chld=L|4

13-01-2014Konkurs

Mój Święty Mikołaj

Czas Bożego Narodzenia to okres, w którym Gminna Biblioteka Publiczna w Korczynie organizuje świąteczne konkursy dla najmłodszych czytelników. Tak też się stało w tym roku. Tematem tegorocznych zmagań plastycznych był Święty Mikołaj. Pomysł okazał się bardzo interesujący i inspirujący dzieci do pracy. Powstało 111 prac wykonanych różnorodną techniką plastyczną. Każde dziecko inaczej wyobrażało sobie Świętego Mikołaja, toteż przybyły do nas Mikołaje z włóczki, waty, makaronu i plasteliny, każdy inny, ale każdy z dużym workiem prezentów.

Komisja Konkursowa oceniła wszystkie prace i przyznała nagrody w dwóch kategoriach: praca przestrzenna i obrazek.

Praca przestrzenna :

I miejsce: Gabriela Kuliga (Przedszkole w Korczynie), Lena Ingot  (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie)

II miejsce: Ewelina Zywar( SP Kombornia), Miłosz Zych (Przedszkole w Korczynie)

III miejsce: Kamil Solecki, Michał Solecki (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni)

Wyróżnienia:

Lena Wroniewicz (Przedszkole w Korczynie), Mateusz Półchłopek(Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Krystian Łuczyński, Zuzanna Łuczyńska( SP Czarnorzeki), Justyna Pitera( SP Krasna), Anna Surmacz( SP Kombornia).

Nagroda specjalna Aleksander Pelczar (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie)

Obrazek:

I miejsce: Weronika Zygmunt( SP Iskrzynia), Julianna Jakubik( SP Czarnorzeki)

II miejsce: Maja Tomkowicz, Lena Moskal(Przedszkole w Korczynie),

III miejsce: Milena Kuliga (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Krzysztof Zieliński( SP Węglówka)

Wyróżnienia:

Magdalena Gazda(SP Krasna),Olaf Moskal, Szymon Zywar, Zuzanna Winiarska, Nikola Fiejdasz, Amelia Nowak(Przedszkole w Korczynie), Julia Sajdak(Przedszkole Sióstr Służebniczek w Korczynie), Zuzanna Juruś( SP Iskrzynia), Tobiasz Inglit (SP Wola Komborska), Bartosz Jajuga( SP Węglówka).

Laureaci otrzymali nagrody książkowe, pamiątkowe dyplomy i słodkie mikołaje.

Wszystkim dzieciom gratulujemy pomysłów i zapraszamy do następnych konkursów.

Prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w GBP w Korczynie.

Beata Wojewoda